Ispaniška vasara

KAREN SWAN (Karen Svon) – buvusi mados žurnalistė, metusi viską, kad galėtų rašyti romanus. Ir tai jai pavyko! Dabar ji – tarptautinio pripažinimo sulaukusi populiarių romanų autorė, trijų vaikų mama, gyvenanti miškuose prie Sasekso ir rašanti knygas namelyje medyje.

„Ispaniška vasara” – tai pasakojimas apie dramatiškai susipynusias dabartį ir praeitį. Karlui Mendosai, vienam turtingiausių Ispanijos žmonių, gulint mirties patale paaiškėja, kad jis ruošiasi visą savo turtą palikti Marinai Kvinsi. Padavėjai, apie kurią niekas iš jo šeimos nėra girdėjęs. Kas ji, už kokius nuopelnus nusipelnė milijonų?

Daugiau »

Veidrodžių žmogus

Jauna mergina dingsta iš mokyklos. Nepaisant policijos ir šeimos pastangų, jos rasti nepavyksta… Po penkerių metų ji randama žiauriai nužudyta žaidimų aikštelėje Stokholmo viduryje.

Daugiau »

AGATA

Psichiatras skaičiuoja dienas iki pasitraukimo į pensiją. Gyvena vienas savo vaikystės namuose, neturi nei šeimos, nei draugų.Kasdien eina į kliniką ir klausosi pacientų, nors jų

Daugiau »
Beautiful young woman reading a book

Skaitau nuo pat vaikystės.

Skaitau nuo pat vaikystės, pamenu save skubančią į vienintelę kaimelio biblioteką ir su jauduliu bei džiugesiu atsargiai vartančią pirmuosius knygos lapus. Ši mergaitė jau užaugo, o kartu ir jos aistra knygoms.

Savo ugnele noriu pasidalinti su kitais! Ši svetainė suteikia žmonėms galimybe dalintis skaitymo džiaugsmu, kartu nenuskriaudžiant piniginės turinio.